زمانی قمی انتخابی بسیار شایسته و ارزشمند برای استان یزد است

تاریخ انتشار: 08 آبان 1396 - 13:04
 
 
 

استاندار یزد گفت: اطمینان دارم که مردم شریف، متدین و قدرشناس استان یزد نیز، با جناب آقای زمانی قمی، همراهی و همدلی ارزنده ای بیش از آنچه با این حقیر داشته اند، خواهند داشت و با همدلی و اتحاد و انسجام بیشتر، امور مربوط به استان را به پیش خواهند برد و آینده ای درخشانتر از امروز برای استان دارالعباده یزد رقم خواهند زد.

 
 
 
 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، اولین نشست ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری استان، صبح دوشنبه 8 آبانماه 1396 به ریاست سید محمد میرمحمدی در سالن زنده یاد حمیدیا برگزار شد.
استاندار یزد در ابتدای این نشست، با اشاره به انتخاب " محمود زمانی قمی" جهت تصدی سمت استانداری یزد از سوی هیات دولت، خاطر نشان نمود: لازم میدانم از تمامی مدیران و همکاران بزرگوار بخش خصوصی، دولتی و تعاونی که در طول این چهارسال در جلسات مختلف حضور پیدا کرده و در جهت اداره امور استان به همکاری و همراهی پرداختند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
" سید محمد میرمحمدی" افزود: ضروری میدانم تا از هیات محترم دولت نیز به دلیل انتخاب یکی از چهره های بسیار ارزشمند به عنوان استاندار یزد صمیمانه سپاسگزاری نمایم و انتخاب جناب آقای زمانی قمی را ابتدا به مردم عزیز استان و سپس به خود و همه مدیران تبریک بگویم چرا که ازانتخاب چنین نیروی بسیار شایسته، فرهیخته و توانمند در این سمت، بسیار خوشحال شدم.
وی ادامه داد: آقای زمانی قمی چهره ای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است که از تجارب بسیار خوبی برخوردار است و در چند استان عهده دار سمت استانداری بوده و دوره قابل توجهی را در پست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گذرانده و آخرین سنگر خدمت ایشان، در استانداری استان صنعتی مرکزی بوده است.
" سید محمد میرمحمدی" سپس افزود: با عنایت به اینکه استان یزد نیز از استانهای صنعتی و معدنی کشور است، خوشحالم که با انتخاب ایشان که به تمام زوایای صنعتی بودن اشراف دارند، فرصت بسیار خوبی فراهم شده که همه مدیران بخش خصوصی و دولتی بتوانند از حضور و اشراف ایشان در این حوزه بیشترین بهره برداری را داشته باشند.
وی تصریح کرد: روابط جناب آقای زمانی قمی با احزاب سیاسی و تعاملات ایشان با علما و روحانیت معزز، بسیار مناسب است و از جنبه مدیریتی نیز تجارب و عملکرد موفقی داشته اند.
" میرمحمدی" خاطر نشان نمود: برای همه ما جای خوشحالیست که دولت محترم با در نظر گرفتن همه جوانب به چنین انتخاب شایسته ای دست یافت و امیدوارم شاهد توفیقات بیش از پیش و روزافزون ایشان در استان یزد باشیم.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه محبتها و همراهی ها و صمیمیت های اقشار مختلف مردم استان، تاکید نمود: اطمینان دارم که مردم شریف، متدین و قدرشناس استان یزد نیز، با جناب آقای زمانی قمی، همراهی و همدلی ارزنده ای بیش  از آنچه با این حقیر داشته اند، خواهند داشت و با همدلی و اتحاد و انسجام بیشتر، امور مربوط به استان را به پیش خواهند برد و آینده ای درخشانتر از امروز برای استان دارالعباده یزد رقم خواهند زد.

/ 0 نظر / 102 بازدید